Vyhľadávanie

V ponuke je 8 nehnuteľností.

O nás

Predaj a kúpa nehnuteľností je pre mnohých z nás životnou udalosťou, ktorá prináša aj veľa starostí. Chápeme, že pri tak zásadnom životnom kroku by vám mal pomáhať človek, ktorý je vám nielen sympatický a dôverujete mu, ale zároveň vás dokáže bezpečne previesť celým obchodným prípadom. Naozaj všetko je to o dôvere. Preto vám dávame možnosť, aby ste sa o nás niečo dozvedeli. Sme rôznorodí a každý z nás má za sebou nejaký príbeh ... či už životný alebo realitný. Tieto príbehy vám pomôžu vybrať si, s kým chcete spolupracovať.

Ingrid Urbanová

Lokalita: Bratislava a okolie

Môj realitný príbeh vznikal postupne. Viac ako 20 rokov som pracovala v bankovníctve. Posledné roky ako riaditeľka banky. Z bankových produktov ma najviac tešilo radiť klientom pri získaní najvýhodnejšej hypotéky. Viete o tom, že viac ako 70 % realitných obchodov je financovaných cez hypotéky?
Práve toto bol ten moment, kde som klientom pomáhala pri riešení ich bývania. Stretávala som sa s realitnými maklérmi, ktorí im kupované nehnuteľnosti predávali. Niektorí makléri klientom spôsobili problémy, pretože nemali dostatočné právne vedomie, aby dokázali obchod dotiahnuť do úspešného konca. Žiaľ, bolo ich dosť veľa. Preto som si povedala, že by som chcela byť svetlou výnimkou v tomto neregulovanom odvetví. V bankovníctve som sa naučila, že sa stále potrebujem vzdelávať, aby som pre klientov dokázala byť prínosom. 

Viac info o mne na www.reality-urbanova.sk

Branislav Špak

 

Lokalita: Bratislava a okolie

Prečo ja ako realitný maklér? No popravde vždy ma fascinoval a stále ma aj bude fascinovať obchod. Predaj - kúpa, hľadanie možností zarobenia si a vyznať sa v požiadavke dopytu. Rovnako som pôsobil v oblasti automobilov, snažil som sa pre klienta výhodne niečo kúpiť alebo naopak predať za čo najlepšiu cenu. 
Po istom čase som sa dostal k realitám,  kde som prichádzal  do kontaktu s realitnými maklérmi. Využíval som ich služby, no koniec koncov, nebol som s nimi spokojný. Ich neférové jednanie, vystupovanie a často neobvyklé požiavdavky, mi spôsobovali problémy. Tak som si povedal, že toto by som chcel zmeniť. A tak som sa stal realitným maklérom. Predávam - kupujem - vyhľadávam rôzne typy nehnuteľností podľa požiadaviek klienta... To je realitný svet, ktorý sa nikdy nezastaví a baví ma to...

MOJE MOTTO:  spokojný klient -  je mojou najcennejšou odmenou ....

Mgr. Štefan Lisý

Lokalita: Bratislava a okolie